W The One stawiamy przede wszystkim na jakość Twoich treningów dlatego jako jedyne studio w Krakowie specjalizujemy się wyłącznie w metodzie Pilates. W przyjaznej atmosferze i przytulnych wnętrzach możesz zgłębiać i poznawać technikę Pilates od podstaw. Dzięki zindywidualizowanej pracy i wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu do Pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Allegro Tower czy Mv Chair oraz naszej pomocy na rezultaty nie będziesz długo czekać.
Czym różnimy się od innych studiów treningowych i klubów fitness ?
Przede wszystkim wąską specjalizacją oraz precyzyjnie opracowaną ofertą a także nastrojem, kameralnością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Anna Lazarowicz

Pomysłodawca i współwłaściciel "THE ONE PILATES STUDIO". Absolwentka AWF w Krakowie i Holmes Collage Melbourne. W Krakowie ukończyła kierunek Turystyka i Rekreacja ze specjalnością odnowa psychosomatyczna. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz snowboard. Od zawsze związana ze sportem. Pracuje w zawodzie instruktora od 10 lat. Jest przede wszystkim pasjonatem metody Pilates i jej magicznego wpływu na ludzkie ciało. Jest trenerem personalnym metody Pilates szkoły Open Mind i Instytutu Michaela Kinga w Londynie oraz uczniem szkoły Diamond Pilates. Prowadzi zajęcia z grupami wysokiego ryzyka jak treningi dla kobiet w ciąży oraz ćwiczenia z osobami starszymi. Od lat zgłębia i rozwija się w technice Pilates zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie poświęca się propagowaniu tej metody z użyciem specjalistycznego sprzętu takiego jak Wunda Chair i Reformer.

person01.jpg person01b.jpg

Emanuela Małysa

Współwłaściciel The One Pilates studio. Od 2000r. związana ze światem fitness. Obecnie z pasją oddaje się praktykowaniu metody Pilates, prowadząc razem z Anną Lazarowicz jedno z pierwszych, profesjonalnych studio Pilates. Na co dzień zajmuje się treningami personalnymi, czyli treningami typu one to one. Prowadzi również treningi grupowe w zakresie metody Pilates - na każdym poziomie zaawansowania i w różnych grupach wiekowych.

Z wykształcenia mgr Turystyki i Rekreacji o specjalności Odnowa Psychosomatyczna. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Swoje doświadczenie i kwalifikacje w branży fitness zdobywała podczas wieloletniej współpracy z różnymi klubami fitness na terenie Krakowa, prowadząc różnorodne zajęcia, a także na szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Była również menedżerem fitness clubów w Krakowie.

Posiada uprawnienia państwowe o specjalizacji fitness- nowoczesne formy gimnastyki oraz pływanie, a także certyfikat Instruktora Fitness MultiFitness - Szkoły Fitness Barbary Buchowicz w Krakowie. Jest certyfikowanym instruktorem Zumby.

Była uczestnikiem wielu szkoleń min. Education Pilates by Daniela Pignata EFS, roczne szkolenie Pilates na macie w Diamond Pilastes Studio i Academy, Pilates by Tribal Fitness School, OM Functional strech – Szkoła Open Mind, OM Elementy terapii w pracy instruktora- Szkoła Open Mind. Obecnie uczestniczka dwuletniego kursu Pilates on Cadillac w Diamond Pilastes Studio i Academy.

Sport to nieodłączna część jej życia. Trenowała siatkówkę przez sześć lat w krakowskich klubach Wanda, UKS 22 oraz Wisła. Brała udział w licznych turniejach siatkówki halowej oraz siatkówki plażowej. W wolnym czasie oddaję się wielu dyscyplinom sportowym takim jak narty, snowboard, bieganie, fitness i taniec. Jako sportowiec i zwolennik tzw. „czucia się dobrze w swoim ciele” wie jak ważna jest aktywność fizyczna we współczesnym, szybkim tempie życia.

person02.jpg person02b.jpg

Daria Loferska-Nędza

Sport to moja pasja i sposób na życie. Interesują mnie różne dyscypliny, ale najbardziej fascynują mnie te, gdzie ćwiczenia fizyczne podporządkowane są treningowi mentalnemu. Najbliższy mi stał się Pilates, ze względu na to, że jest nie tylko zestawem ćwiczeń, ale pewną filozofią życia. Moim celem jest ciągły rozwój, dlatego na zajęciach chętnie podejmuję nowe wyzwania. Kładę nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń, bo to jest najważniejszą rzeczą, by zrozumieć, na czym polega Pilates. Pragnę Was zarazić swoją pasją do tej metody i przekonać, że Pilates to kontrola zarówno nad własnym ciałem jak i umysłem.

person03.jpg person03b.jpg