W The One stawiamy przede wszystkim na jakość Twoich treningów dlatego jako jedyne studio w Krakowie specjalizujemy się wyłącznie w metodzie Pilates. W przyjaznej atmosferze i przytulnych wnętrzach możesz zgłębiać i poznawać technikę Pilates od podstaw. Dzięki zindywidualizowanej pracy i wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu do Pilatesa jak Reformer, Wunda Chair czy Allegro Tower czy Mv Chair oraz naszej pomocy na rezultaty nie będziesz długo czekać.
Czym różnimy się od innych studiów treningowych i klubów fitness ?
Przede wszystkim wąską specjalizacją oraz precyzyjnie opracowaną ofertą a także nastrojem, kameralnością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Anna Lazarowicz-Wijata

Pomysłodawca i współwłaściciel "THE ONE PILATES STUDIO". Absolwentka AWF w Krakowie i Holmes Collage Melbourne. W Krakowie ukończyła kierunek Turystyka i Rekreacja ze specjalnością odnowa psychosomatyczna. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness oraz snowboard. Od zawsze związana ze sportem. Pracuje w zawodzie instruktora od 10 lat. Jest przede wszystkim pasjonatem metody Pilates i jej magicznego wpływu na ludzkie ciało. Jest trenerem personalnym metody Pilates szkoły Open Mind i Instytutu Michaela Kinga w Londynie oraz uczniem szkoły Diamond Pilates. Prowadzi zajęcia z grupami wysokiego ryzyka jak treningi dla kobiet w ciąży oraz ćwiczenia z osobami starszymi. Od lat zgłębia i rozwija się w technice Pilates zarówno w Polsce jak i za granicą. Obecnie poświęca się propagowaniu tej metody z użyciem specjalistycznego sprzętu takiego jak Wunda Chair i Reformer.

person01.jpg person01b.jpg

Olga Baran

Jestem nauczycielem metody pilates i dyplomowaną akupunkturzystką.

Pilates towarzyszy mi od 2005 r. i dzięki niemu byłam w stanie wrócić do sprawności po urazie kręgosłupa. Stwierdziłam, że skoro tak bardzo mi to pomogło, to warto przekazywać to dalej.

Zaczęłam prowadzić grupy pilatesowe w 2006 r. po skończeniu dwuetapowego szkolenia z Anette Alvaredo i uzyskaniu dyplomu. W następnych latach trenowałam pod okiem Bogny Janik Forbes, Michaela Kinga, Anety Figurskiej, czy Nory St. John i uzyskałam dyplomy nauczyciela pilates w szkołach: Open Mind, Michael King Pilates School, a także uprawnienia do szkolenia nauczycieli w ramach jednej z największych szkół Balanced Body.

Przez osiem lat byłam szkoleniowcem metody pilates na wszystkich poziomach zaawansowania w szkole Open Mind. W moich zajęciach kładę przede wszystkim nacisk na precyzję wykonania ruchu, a co za tym idzie na jego bezpieczeństwo. Uwielbiam patrzeć jak moi podopieczni coraz lepiej rozumieją ćwiczenia, coraz lepiej je wykonują, jak zmienia się ich postawa i ciało. Kocham pilates również za to, że jest on "treningiem dobrego samopoczucia" i uwalnia nasze umysły od wszechobecnego stresu.

1384833642296623586983136213464159775257134n.jpg

Marta Stępień - Nalewajko

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunku Turystyka i Rekreacja, dyplomowany Trener Personalny  Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Ponadto uczestniczka  szkoleń i warsztatów renomowanych szkół fitness z zakresu prowadzenia treningów wzmacniających, wytrzymałościowych, pilates, zdrowy kręgosłup oraz dotyczących zagadnień dietetycznych.

Aktywna od najmłodszych lat, zawsze czerpie radość z wszelkich form ruchu i zaraża nią podczas swoich treningów. W pracy trenera ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju oraz bliski kontakt z ludźmi. Stałe podnoszenie kwalifikacji  oraz szerokie zainteresowania, również z zakresu dietetyki oraz rehabilitacji, pozwalają jej na indywidualne podejście do potrzeb każdej osoby. Zawsze chętnie wysłucha, zmotywuje oraz służy dobrą radą.

W naszym Studio spotkacie ją na zajęciach BBarre oraz Pilates.

marta-stepien-nalewajko-int.jpg

Roksana Kryk

Fizjoterapełtka, masażystka, instruktorka pilates, studentka osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Specjalizuje się w rehabilitacji uroginekologicznej, jej pasją jest praca z kobietami w ciąży i po porodzie. Ponadto pracuje z kobietami na każdym etapie ich życia – prowadząc terapię nietrzymania moczu, terapię bólową czy prace z zaburzeniem funkcji dna miednicy. Do ekipy The One Pilates Studio dołączyła stosunkowo niedawno, lecz świetnie sprawdza się na stanowisku instruktorki prowadząc zajęcia Pilates & Mobility oraz Reha Pilates.

roksana.jpg